
Light Gray Leather Sectional By Homeroots
Sectional, chaise on left when facing Light Grey M204 top grain Italian leather
Specifications
| Product Category: | Sofas |
| Product Dimensions: | 107in W x 88in D x 30in H |
| Product Material: | Stainless Steel |
| Product Color: | Light Gray |
| Finish: | Polished |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 372112 |
| Product UPC: | 4512839464374 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 38 Light Gray Leather Sectional |
| Light Gray Leather Sectional |
| Gray Leather Sectional |
| 38 Light Gray Leather |
| 30 38 Light Gray Leather |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $5,059.50
-65%$5,059.50
$1,770.82More Images


Light Gray Leather Sectional By Homeroots
Sectional, chaise on left when facing Light Grey M204 top grain Italian leather
Specifications
| Product Category: | Sofas |
| Product Dimensions: | 107in W x 88in D x 30in H |
| Product Material: | Stainless Steel |
| Product Color: | Light Gray |
| Finish: | Polished |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 372112 |
| Product UPC: | 4512839464374 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 38 Light Gray Leather Sectional |
| Light Gray Leather Sectional |
| Gray Leather Sectional |
| 38 Light Gray Leather |
| 30 38 Light Gray Leather |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Sectional, chaise on left when facing Light Grey M204 top grain Italian leather
Specifications
| Product Category: | Sofas |
| Product Dimensions: | 107in W x 88in D x 30in H |
| Product Material: | Stainless Steel |
| Product Color: | Light Gray |
| Finish: | Polished |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 372112 |
| Product UPC: | 4512839464374 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 38 Light Gray Leather Sectional |
| Light Gray Leather Sectional |
| Gray Leather Sectional |
| 38 Light Gray Leather |
| 30 38 Light Gray Leather |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy























