
Light Brown Solid Wood Side Table with Octagonal Top By Homeroots
A geometrically appealing, solid wood side table shaped like an octagon.Light Brown Solid Wood Side Table with Octagonal Top
Specifications
| Product Category: | Side Tables |
| Product Dimensions: | 21in W x 21in D x 20in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Hexagon |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380656 |
| Product UPC: | 4512822851082 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Table Octagonal |
| Solid Wood Table Octagonal |
| Light Brown Solid Wood Table |
| Wood Table Octagonal |
| Brown Solid Wood Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $528.04
-65%$528.04
$184.81More Images

Light Brown Solid Wood Side Table with Octagonal Top By Homeroots
A geometrically appealing, solid wood side table shaped like an octagon.Light Brown Solid Wood Side Table with Octagonal Top
Specifications
| Product Category: | Side Tables |
| Product Dimensions: | 21in W x 21in D x 20in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Hexagon |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380656 |
| Product UPC: | 4512822851082 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Table Octagonal |
| Solid Wood Table Octagonal |
| Light Brown Solid Wood Table |
| Wood Table Octagonal |
| Brown Solid Wood Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A geometrically appealing, solid wood side table shaped like an octagon.Light Brown Solid Wood Side Table with Octagonal Top
Specifications
| Product Category: | Side Tables |
| Product Dimensions: | 21in W x 21in D x 20in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Hexagon |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380656 |
| Product UPC: | 4512822851082 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Solid Wood Table Octagonal |
| Solid Wood Table Octagonal |
| Light Brown Solid Wood Table |
| Wood Table Octagonal |
| Brown Solid Wood Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























