
Light Brown Mango Wood Finish Console Table With Multi Level Shelf Design By Homeroots
This is a stunning, full-size console table with a geometric, multi-level shelf design that offers plenty of display space.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 66in D x 32in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Light Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380235 |
| Product UPC: | 4512822853451 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Console Table |
| Table Multi Level Shelf Design |
| Wood Finish Console Table Multi |
| Wood Finish Console Table |
| Console Table Multi Level Shelf |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,205.10
-65%$1,205.10
$421.78More Images

Light Brown Mango Wood Finish Console Table With Multi Level Shelf Design By Homeroots
This is a stunning, full-size console table with a geometric, multi-level shelf design that offers plenty of display space.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 66in D x 32in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Light Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380235 |
| Product UPC: | 4512822853451 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Console Table |
| Table Multi Level Shelf Design |
| Wood Finish Console Table Multi |
| Wood Finish Console Table |
| Console Table Multi Level Shelf |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a stunning, full-size console table with a geometric, multi-level shelf design that offers plenty of display space.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 16in W x 66in D x 32in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Light Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380235 |
| Product UPC: | 4512822853451 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Mango Wood Finish Console Table |
| Table Multi Level Shelf Design |
| Wood Finish Console Table Multi |
| Wood Finish Console Table |
| Console Table Multi Level Shelf |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























