
Light Brown Mango Wood Finish Console Table With 4 Drawers By Homeroots
This is a stunning console table crafted from Indian mango wood finished in a natural brown tone. It features four sliding drawers that offer ample storage for accessories and more.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 18in W x 72in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Light Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380220 |
| Product UPC: | 4512822853604 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Finish Console Table Drawers |
| Mango Wood Finish Console Table |
| Finish Console Table Drawers |
| Console Table Drawers |
| Wood Finish Console Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images





Light Brown Mango Wood Finish Console Table With 4 Drawers By Homeroots
This is a stunning console table crafted from Indian mango wood finished in a natural brown tone. It features four sliding drawers that offer ample storage for accessories and more.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 18in W x 72in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Light Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380220 |
| Product UPC: | 4512822853604 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Finish Console Table Drawers |
| Mango Wood Finish Console Table |
| Finish Console Table Drawers |
| Console Table Drawers |
| Wood Finish Console Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a stunning console table crafted from Indian mango wood finished in a natural brown tone. It features four sliding drawers that offer ample storage for accessories and more.
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 18in W x 72in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Light Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380220 |
| Product UPC: | 4512822853604 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Finish Console Table Drawers |
| Mango Wood Finish Console Table |
| Finish Console Table Drawers |
| Console Table Drawers |
| Wood Finish Console Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























