LeisureMod Kent Outdoor Patio Plastic Dining Arm Chair, Set of 4 - KCA21BR4
HomeStore
Specifications
Product Dimension: 21" W x 22" D x 35" H
Material: Plastic PP
Color: Brown
Product Weight: 9.8 lb
Product UPC: 765531576652
Product SKU: KCA21BR4
Product Shipping: Ground
Brand: LeisureMod
Features and Benefits
Made of polypropylene material
Attractive weave design
UV-protected from direct exposure to the sun
Armrests for added comfort
Suitable for indoor or outdoor use
Stackable & Lightweight
No assembly required
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
-65%
More Images
LeisureMod Kent Outdoor Patio Plastic Dining Arm Chair, Set of 4 - KCA21BR4 - Image 2
LeisureMod Kent Outdoor Patio Plastic Dining Arm Chair, Set of 4 - KCA21BR4 - Image 3
LeisureMod Kent Outdoor Patio Plastic Dining Arm Chair, Set of 4 - KCA21BR4 - Image 4
LeisureMod Kent Outdoor Patio Plastic Dining Arm Chair, Set of 4 - KCA21BR4 - Image 5
LeisureMod Kent Outdoor Patio Plastic Dining Arm Chair, Set of 4 - KCA21BR4 - Image 6
LeisureMod Kent Outdoor Patio Plastic Dining Arm Chair, Set of 4 - KCA21BR4 - Image 7
LeisureMod Kent Outdoor Patio Plastic Dining Arm Chair, Set of 4 - KCA21BR4 - Image 8
LeisureMod Kent Outdoor Patio Plastic Dining Arm Chair, Set of 4 - KCA21BR4 - Image 9
LeisureMod Kent Outdoor Patio Plastic Dining Arm Chair, Set of 4 - KCA21BR4 - Image 10
Specifications
Material: Plastic PP
Color: Brown
Product Weight: 9.8 lb
Product UPC: 765531576652
Product SKU: KCA21BR4
Product Shipping: Ground
Brand: LeisureMod
Features and Benefits
Made of polypropylene material
Attractive weave design
Armrests for added comfort
Stackable & Lightweight
No assembly required
Returns & Exchanges
Non-returnable.
See full return policy
Product Information
Shipping & Returns
Description