
LC Studio Collection Box x 15 Set Of 2 By Gold Leaf Design Group
Natural raw pine wood, hinged glass top. Paintable and stainable. Indoor only.
Specifications
| Product Dimensions: | 13.75"L x 10"W x 2.5"H |
| Product Color: | Natural |
| Minimum Quantity: | 2 |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish : | Raw |
| Product Weight: | 1.9 lb |
| Product SKU: | WD973-15 |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $140.00
-65%$140.00
$49.00More Images



LC Studio Collection Box x 15 Set Of 2 By Gold Leaf Design Group
Natural raw pine wood, hinged glass top. Paintable and stainable. Indoor only.
Specifications
| Product Dimensions: | 13.75"L x 10"W x 2.5"H |
| Product Color: | Natural |
| Minimum Quantity: | 2 |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish : | Raw |
| Product Weight: | 1.9 lb |
| Product SKU: | WD973-15 |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Natural raw pine wood, hinged glass top. Paintable and stainable. Indoor only.
Specifications
| Product Dimensions: | 13.75"L x 10"W x 2.5"H |
| Product Color: | Natural |
| Minimum Quantity: | 2 |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish : | Raw |
| Product Weight: | 1.9 lb |
| Product SKU: | WD973-15 |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























