
LC Studio Collec Briefcase Set Of 4 By Gold Leaf Design Group
Natural raw pine wood, hinged wood top. Paintable and stainable. Set of 4 sizes
Specifications
| Product Dimensions: | Large= 10"L x 2.5"H, Small= 8.25"L x 2"H |
| Product Color: | Natural |
| Minimum Quantity: | 4 |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish : | Raw |
| Product Weight: | 1.4 lb |
| Product SKU: | WD975-2 |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $117.60
-65%$117.60
$41.16More Images






LC Studio Collec Briefcase Set Of 4 By Gold Leaf Design Group
Natural raw pine wood, hinged wood top. Paintable and stainable. Set of 4 sizes
Specifications
| Product Dimensions: | Large= 10"L x 2.5"H, Small= 8.25"L x 2"H |
| Product Color: | Natural |
| Minimum Quantity: | 4 |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish : | Raw |
| Product Weight: | 1.4 lb |
| Product SKU: | WD975-2 |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Natural raw pine wood, hinged wood top. Paintable and stainable. Set of 4 sizes
Specifications
| Product Dimensions: | Large= 10"L x 2.5"H, Small= 8.25"L x 2"H |
| Product Color: | Natural |
| Minimum Quantity: | 4 |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish : | Raw |
| Product Weight: | 1.4 lb |
| Product SKU: | WD975-2 |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























