
LC Oru Male Sculpture 11.7H White Set Of 2 By Gold Leaf Design Group
A nifty little sculpture that can be displayed vertical or horizontal. Pair with our other Oru Sculptures. Indoor only.
Specifications
| Product Dimensions: | 11.7''H x 3.75''OW |
| Product Color: | White |
| Minimum Quantity: | 2 |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish : | Gloss |
| Product Weight: | 0.75 lb |
| Product SKU: | IR2352-W |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


LC Oru Male Sculpture 11.7H White Set Of 2 By Gold Leaf Design Group
A nifty little sculpture that can be displayed vertical or horizontal. Pair with our other Oru Sculptures. Indoor only.
Specifications
| Product Dimensions: | 11.7''H x 3.75''OW |
| Product Color: | White |
| Minimum Quantity: | 2 |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish : | Gloss |
| Product Weight: | 0.75 lb |
| Product SKU: | IR2352-W |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A nifty little sculpture that can be displayed vertical or horizontal. Pair with our other Oru Sculptures. Indoor only.
Specifications
| Product Dimensions: | 11.7''H x 3.75''OW |
| Product Color: | White |
| Minimum Quantity: | 2 |
| Product Material: | Iron |
| Product Finish : | Gloss |
| Product Weight: | 0.75 lb |
| Product SKU: | IR2352-W |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























