
LC Bamboo Pole 7'H x 2D brown Set Of 12 By Gold Leaf Design Group
Specifications
| Product Dimensions: | 84"H x 2"D |
| Product Color: | Metalic |
| Minimum Quantity: | 12 |
| Product Material: | Wood, Dried Natural |
| Product Finish : | |
| Product Weight: | 6.75 lb |
| Product SKU: | 4195-B |
| Shipping LTL: | Yes |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


LC Bamboo Pole 7'H x 2D brown Set Of 12 By Gold Leaf Design Group
Specifications
| Product Dimensions: | 84"H x 2"D |
| Product Color: | Metalic |
| Minimum Quantity: | 12 |
| Product Material: | Wood, Dried Natural |
| Product Finish : | |
| Product Weight: | 6.75 lb |
| Product SKU: | 4195-B |
| Shipping LTL: | Yes |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Product Dimensions: | 84"H x 2"D |
| Product Color: | Metalic |
| Minimum Quantity: | 12 |
| Product Material: | Wood, Dried Natural |
| Product Finish : | |
| Product Weight: | 6.75 lb |
| Product SKU: | 4195-B |
| Shipping LTL: | Yes |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























