
Large Antique Gold Christmas Bell - 12"T (Min 2) By Kalalou
Silver bells? How about a large antique gold Christmas bell? This 12" tall bell is made in India for the holidays.
Specifications
| Product Dimension: | 6"d x 12"t |
| Product Material: | Metal/Jute |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NNV1196K |
| Product UPC: | 8416281101248 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Wood Knocker For Bell. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Large Antique Gold Christmas Bell - 12"T (Min 2) By Kalalou
Silver bells? How about a large antique gold Christmas bell? This 12" tall bell is made in India for the holidays.
Specifications
| Product Dimension: | 6"d x 12"t |
| Product Material: | Metal/Jute |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NNV1196K |
| Product UPC: | 8416281101248 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Wood Knocker For Bell. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Silver bells? How about a large antique gold Christmas bell? This 12" tall bell is made in India for the holidays.
Specifications
| Product Dimension: | 6"d x 12"t |
| Product Material: | Metal/Jute |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Gold |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NNV1196K |
| Product UPC: | 8416281101248 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Wood Knocker For Bell. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























