
Lake Hair Don't Care Watersking Wall Décor By Homeroots
Vintage and distressed, the Lake Hair Don't Care Watersking Woman Wall Décor is a decorative way to add some cheeky fun to your space. This rustic design and saying is printed directly onto distressed wood panels that include knots and other imperfections which enhance the vintage look of the wall art. This fun piece of square artwork is perfect for any lake house. 20" x 20" x 2".
Specifications
| Product Dimensions: | 20" H x 20" W x 2" D |
| Product Color: | Sky Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401571 |
| Product UPC: | 808230098862 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Lake Hair Don't Care Watersking Wall Décor By Homeroots
Vintage and distressed, the Lake Hair Don't Care Watersking Woman Wall Décor is a decorative way to add some cheeky fun to your space. This rustic design and saying is printed directly onto distressed wood panels that include knots and other imperfections which enhance the vintage look of the wall art. This fun piece of square artwork is perfect for any lake house. 20" x 20" x 2".
Specifications
| Product Dimensions: | 20" H x 20" W x 2" D |
| Product Color: | Sky Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401571 |
| Product UPC: | 808230098862 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Vintage and distressed, the Lake Hair Don't Care Watersking Woman Wall Décor is a decorative way to add some cheeky fun to your space. This rustic design and saying is printed directly onto distressed wood panels that include knots and other imperfections which enhance the vintage look of the wall art. This fun piece of square artwork is perfect for any lake house. 20" x 20" x 2".
Specifications
| Product Dimensions: | 20" H x 20" W x 2" D |
| Product Color: | Sky Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401571 |
| Product UPC: | 808230098862 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























