
Kuwa Branch 5-6'L brown Set Of 15 By Gold Leaf Design Group
Specifications
| Product Dimensions: | 60- 72"L |
| Product Color: | Brown |
| Minimum Quantity: | 15 |
| Product Material: | Dried Natural |
| Product Finish : | |
| Product Weight: | 1.15 lb |
| Product SKU: | 6519-B |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Kuwa Branch 5-6'L brown Set Of 15 By Gold Leaf Design Group
Specifications
| Product Dimensions: | 60- 72"L |
| Product Color: | Brown |
| Minimum Quantity: | 15 |
| Product Material: | Dried Natural |
| Product Finish : | |
| Product Weight: | 1.15 lb |
| Product SKU: | 6519-B |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Product Dimensions: | 60- 72"L |
| Product Color: | Brown |
| Minimum Quantity: | 15 |
| Product Material: | Dried Natural |
| Product Finish : | |
| Product Weight: | 1.15 lb |
| Product SKU: | 6519-B |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























