
Judson Plantation Cherry Valet Stand By Homeroots
Crafted from all selected hardwoods. Soft shouldered shaped hanger. Coin shelf. Brings a helpful addition to a bedroom, closet or dressing area.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 42.75 H x 18.75 W x 14 D |
| Product Color: | Dark Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Plantation Cherry |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Frame Material: | Solid Manufactured Wood |
| Product SKU: | 389257 |
| Product UPC: | 4512822871318 |
Additional Information
| judson plantation cherry valet stand |
| plantation cherry valet stand |
| judson plantation cherry valet |
| judson plantation cherry |
| cherry valet stand |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Judson Plantation Cherry Valet Stand By Homeroots
Crafted from all selected hardwoods. Soft shouldered shaped hanger. Coin shelf. Brings a helpful addition to a bedroom, closet or dressing area.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 42.75 H x 18.75 W x 14 D |
| Product Color: | Dark Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Plantation Cherry |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Frame Material: | Solid Manufactured Wood |
| Product SKU: | 389257 |
| Product UPC: | 4512822871318 |
Additional Information
| judson plantation cherry valet stand |
| plantation cherry valet stand |
| judson plantation cherry valet |
| judson plantation cherry |
| cherry valet stand |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Crafted from all selected hardwoods. Soft shouldered shaped hanger. Coin shelf. Brings a helpful addition to a bedroom, closet or dressing area.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 42.75 H x 18.75 W x 14 D |
| Product Color: | Dark Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Plantation Cherry |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Frame Material: | Solid Manufactured Wood |
| Product SKU: | 389257 |
| Product UPC: | 4512822871318 |
Additional Information
| judson plantation cherry valet stand |
| plantation cherry valet stand |
| judson plantation cherry valet |
| judson plantation cherry |
| cherry valet stand |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























