
Joshua Plantation Cherry Costumer By Homeroots
Selected solid woods and choice cherry veneers. Hand carved details. Antique brass finished double hooks.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 69 H x 18 W x 18 D |
| Product Color: | Dark Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Plantation Cherry |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Frame Material: | Solid Manufactured Wood |
| Product SKU: | 389236 |
| Product UPC: | 4512822871073 |
Additional Information
| joshua plantation cherry costumer |
| joshua plantation cherry |
| plantation cherry costumer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $479.18
-65%$479.18
$167.71More Images




Joshua Plantation Cherry Costumer By Homeroots
Selected solid woods and choice cherry veneers. Hand carved details. Antique brass finished double hooks.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 69 H x 18 W x 18 D |
| Product Color: | Dark Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Plantation Cherry |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Frame Material: | Solid Manufactured Wood |
| Product SKU: | 389236 |
| Product UPC: | 4512822871073 |
Additional Information
| joshua plantation cherry costumer |
| joshua plantation cherry |
| plantation cherry costumer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Selected solid woods and choice cherry veneers. Hand carved details. Antique brass finished double hooks.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 69 H x 18 W x 18 D |
| Product Color: | Dark Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Plantation Cherry |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Frame Material: | Solid Manufactured Wood |
| Product SKU: | 389236 |
| Product UPC: | 4512822871073 |
Additional Information
| joshua plantation cherry costumer |
| joshua plantation cherry |
| plantation cherry costumer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























