
Joshua Black Licorice Costumer By Homeroots
Selected solid woods, wood products and choice veneers. Hand carved details. Antique brass finished double hooks.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 69 H x 18 W x 18 D |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Black Licorice |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Frame Material: | Solid Manufactured Wood |
| Product SKU: | 389237 |
| Product UPC: | 4512822871097 |
Additional Information
| joshua black licorice costumer |
| joshua black licorice |
| black licorice costumer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $448.93
-65%$448.93
$157.13More Images



Joshua Black Licorice Costumer By Homeroots
Selected solid woods, wood products and choice veneers. Hand carved details. Antique brass finished double hooks.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 69 H x 18 W x 18 D |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Black Licorice |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Frame Material: | Solid Manufactured Wood |
| Product SKU: | 389237 |
| Product UPC: | 4512822871097 |
Additional Information
| joshua black licorice costumer |
| joshua black licorice |
| black licorice costumer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Selected solid woods, wood products and choice veneers. Hand carved details. Antique brass finished double hooks.
Specifications
| Product Category: | Coat Hangers |
| Product Dimensions: | 69 H x 18 W x 18 D |
| Product Color: | Black |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Black Licorice |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Frame Material: | Solid Manufactured Wood |
| Product SKU: | 389237 |
| Product UPC: | 4512822871097 |
Additional Information
| joshua black licorice costumer |
| joshua black licorice |
| black licorice costumer |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























