
Jack-O-Lantern And Ghost Yard Art By Kalalou
Say hello to boo-tiful yard decor this Halloween. A smiling jack-o-lantern and three howling ghosts will tickle your trick-or-treaters. Support Haitian artisans and add to your handmade home decor with this spooky yard stake.
Specifications
| Product Type: | Halloween Fall |
| Product Dimension: | 24" L x 2" W x 41" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | A6365 |
| Product UPC: | 841628193558 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $149.95
-65%$149.95
$52.48More Images


Jack-O-Lantern And Ghost Yard Art By Kalalou
Say hello to boo-tiful yard decor this Halloween. A smiling jack-o-lantern and three howling ghosts will tickle your trick-or-treaters. Support Haitian artisans and add to your handmade home decor with this spooky yard stake.
Specifications
| Product Type: | Halloween Fall |
| Product Dimension: | 24" L x 2" W x 41" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | A6365 |
| Product UPC: | 841628193558 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Say hello to boo-tiful yard decor this Halloween. A smiling jack-o-lantern and three howling ghosts will tickle your trick-or-treaters. Support Haitian artisans and add to your handmade home decor with this spooky yard stake.
Specifications
| Product Type: | Halloween Fall |
| Product Dimension: | 24" L x 2" W x 41" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Theme: | Holiday |
| Care Instruction: | Wipe clean with lint free cloth. |
| Product SKU: | A6365 |
| Product UPC: | 841628193558 |
| Brand: | Kalalou |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























