
Industrial Wood And Metal Wine Rack With 3 Compartments, Brown And Black By Benzara
Organize your bar space with the inclusion of this industrial style Wine Rack. Featuring a sturdy construction of metal and wood, it incorporates 1 drawer above the three open storage compartments, while the stemware hanger offers an organize space for your wine glasses.
Specifications
| Product Dimensions: | 69 H x 16 W x 17 L |
| Product Material: | Veneer, Particle Board, Metal |
| Product Color: | Brown and Black |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM211138 |
| Product UPC: | 192551412279 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Wine Rack |
| Supported on metal frame |
| 1 Open shelf |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $823.04
-65%$823.04
$288.06More Images




Industrial Wood And Metal Wine Rack With 3 Compartments, Brown And Black By Benzara
Organize your bar space with the inclusion of this industrial style Wine Rack. Featuring a sturdy construction of metal and wood, it incorporates 1 drawer above the three open storage compartments, while the stemware hanger offers an organize space for your wine glasses.
Specifications
| Product Dimensions: | 69 H x 16 W x 17 L |
| Product Material: | Veneer, Particle Board, Metal |
| Product Color: | Brown and Black |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM211138 |
| Product UPC: | 192551412279 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Wine Rack |
| Supported on metal frame |
| 1 Open shelf |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Organize your bar space with the inclusion of this industrial style Wine Rack. Featuring a sturdy construction of metal and wood, it incorporates 1 drawer above the three open storage compartments, while the stemware hanger offers an organize space for your wine glasses.
Specifications
| Product Dimensions: | 69 H x 16 W x 17 L |
| Product Material: | Veneer, Particle Board, Metal |
| Product Color: | Brown and Black |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM211138 |
| Product UPC: | 192551412279 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Wine Rack |
| Supported on metal frame |
| 1 Open shelf |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























