
Industrial Wood And Metal Side Table With Open Mesh Shelf, Brown And Black By Benzara
Add an industrial flair to your existing decor setting by bringing in this Side Table which comes with a rectangular wooden top and mesh design open shelf. Supported on tubular metal frame, the brown and black finish add a subtle charm to it.
Specifications
| Product Dimensions: | 23.6 H x 23.6 W x 11.8 L |
| Product Material: | Particle Board and Metal |
| Product Color: | Brown and Black |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM217085 |
| Product UPC: | 192551440203 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Side Table |
| Industrial style construction |
| Rectangular grained wooden top |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Industrial Wood And Metal Side Table With Open Mesh Shelf, Brown And Black By Benzara
Add an industrial flair to your existing decor setting by bringing in this Side Table which comes with a rectangular wooden top and mesh design open shelf. Supported on tubular metal frame, the brown and black finish add a subtle charm to it.
Specifications
| Product Dimensions: | 23.6 H x 23.6 W x 11.8 L |
| Product Material: | Particle Board and Metal |
| Product Color: | Brown and Black |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM217085 |
| Product UPC: | 192551440203 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Side Table |
| Industrial style construction |
| Rectangular grained wooden top |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add an industrial flair to your existing decor setting by bringing in this Side Table which comes with a rectangular wooden top and mesh design open shelf. Supported on tubular metal frame, the brown and black finish add a subtle charm to it.
Specifications
| Product Dimensions: | 23.6 H x 23.6 W x 11.8 L |
| Product Material: | Particle Board and Metal |
| Product Color: | Brown and Black |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM217085 |
| Product UPC: | 192551440203 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| A single piece of Side Table |
| Industrial style construction |
| Rectangular grained wooden top |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























