
Horizontal Medium Brown Hardwood TV Stand Media Console With 2 Storage By Homeroots
This is a full-size, horizontal wooden cabinet that works best as a media cabinet.|Horizontal Medium Brown Hardwood TV Stand Media Console With 2 Storage
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 14.8in W x 72.5in D x 21in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Antiqued Gold, Medium Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380226 |
| Product UPC: | 4512822853543 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Hardwood Tv Stand Media Console |
| Tv Stand Media Console Storage |
| Horizontal Medium Brown Hardwood Tv |
| Brown Hardwood Tv Stand Media |
| Medium Brown Hardwood Tv Stand |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,788.65
-65%$1,788.65
$626.03More Images


Horizontal Medium Brown Hardwood TV Stand Media Console With 2 Storage By Homeroots
This is a full-size, horizontal wooden cabinet that works best as a media cabinet.|Horizontal Medium Brown Hardwood TV Stand Media Console With 2 Storage
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 14.8in W x 72.5in D x 21in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Antiqued Gold, Medium Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380226 |
| Product UPC: | 4512822853543 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Hardwood Tv Stand Media Console |
| Tv Stand Media Console Storage |
| Horizontal Medium Brown Hardwood Tv |
| Brown Hardwood Tv Stand Media |
| Medium Brown Hardwood Tv Stand |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a full-size, horizontal wooden cabinet that works best as a media cabinet.|Horizontal Medium Brown Hardwood TV Stand Media Console With 2 Storage
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 14.8in W x 72.5in D x 21in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Antiqued Gold, Medium Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380226 |
| Product UPC: | 4512822853543 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Hardwood Tv Stand Media Console |
| Tv Stand Media Console Storage |
| Horizontal Medium Brown Hardwood Tv |
| Brown Hardwood Tv Stand Media |
| Medium Brown Hardwood Tv Stand |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























