
Honey Stacking Table By Homeroots
This Honey Stacking Table is the perfect addition to any outdoor space. Its slatted top and umbrella hole keep water out, making this table the most practical choice for your pool or patio area. Relax outdoors and set up a bar or BBQ area on this beautiful honey-colored wooden stacking table. 29" H x 35" W x 35" D.
Specifications
| Product Category: | Outdoor Tables |
| Product Dimensions: | 35in W x 35in D x 29in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Finish: | Oil-rubbed |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 390039 |
| Product UPC: | 4512822879642 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $253.35
-65%$253.35
$88.67More Images
















Honey Stacking Table By Homeroots
This Honey Stacking Table is the perfect addition to any outdoor space. Its slatted top and umbrella hole keep water out, making this table the most practical choice for your pool or patio area. Relax outdoors and set up a bar or BBQ area on this beautiful honey-colored wooden stacking table. 29" H x 35" W x 35" D.
Specifications
| Product Category: | Outdoor Tables |
| Product Dimensions: | 35in W x 35in D x 29in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Finish: | Oil-rubbed |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 390039 |
| Product UPC: | 4512822879642 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Honey Stacking Table is the perfect addition to any outdoor space. Its slatted top and umbrella hole keep water out, making this table the most practical choice for your pool or patio area. Relax outdoors and set up a bar or BBQ area on this beautiful honey-colored wooden stacking table. 29" H x 35" W x 35" D.
Specifications
| Product Category: | Outdoor Tables |
| Product Dimensions: | 35in W x 35in D x 29in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Finish: | Oil-rubbed |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 390039 |
| Product UPC: | 4512822879642 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























