
Honey Rectangular Bar Table By Homeroots
This Honey Rectangular Bar Table is a versatile addition to your outdoor or indoor space. Its gorgeous slatted top and modern metal leg supports make this bar table a classy and sturdy table for any space. With a weather-resistant honey-colored wood finish, this table can seamlessly be added to any entertaining space. 42" H x 46" W x 24" D.
Specifications
| Product Category: | Outdoor Tables |
| Product Dimensions: | 46in W x 24in D x 42in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Finish: | Oil-rubbed |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 390024 |
| Product UPC: | 4512822879482 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Honey Rectangular Bar Table |
| Honey Rectangular Bar |
| Rectangular Bar Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $239.90
-65%$239.90
$83.97More Images




Honey Rectangular Bar Table By Homeroots
This Honey Rectangular Bar Table is a versatile addition to your outdoor or indoor space. Its gorgeous slatted top and modern metal leg supports make this bar table a classy and sturdy table for any space. With a weather-resistant honey-colored wood finish, this table can seamlessly be added to any entertaining space. 42" H x 46" W x 24" D.
Specifications
| Product Category: | Outdoor Tables |
| Product Dimensions: | 46in W x 24in D x 42in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Finish: | Oil-rubbed |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 390024 |
| Product UPC: | 4512822879482 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Honey Rectangular Bar Table |
| Honey Rectangular Bar |
| Rectangular Bar Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Honey Rectangular Bar Table is a versatile addition to your outdoor or indoor space. Its gorgeous slatted top and modern metal leg supports make this bar table a classy and sturdy table for any space. With a weather-resistant honey-colored wood finish, this table can seamlessly be added to any entertaining space. 42" H x 46" W x 24" D.
Specifications
| Product Category: | Outdoor Tables |
| Product Dimensions: | 46in W x 24in D x 42in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Finish: | Oil-rubbed |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 390024 |
| Product UPC: | 4512822879482 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Honey Rectangular Bar Table |
| Honey Rectangular Bar |
| Rectangular Bar Table |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























