
Hollywood Style Console Table By Homeroots
The Hollywood Style Console is another beautiful and unique. The three scalloped drawers offer plenty of storage, while never forgetting that style comes first. Complete with slightly tapered legs and a fully mirrored finish, the Hollywood Console is certainly ready for its close-up. It looks like it could be out of a movie with its beautiful design and features. 31.5" x 47.2" x 15.7".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 47.2in W x 15.7in D x 31.5in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Top Color: | Clear |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396868 |
| Product UPC: | 808230070103 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $739.43
-65%$739.43
$258.80Hollywood Style Console Table By Homeroots
The Hollywood Style Console is another beautiful and unique. The three scalloped drawers offer plenty of storage, while never forgetting that style comes first. Complete with slightly tapered legs and a fully mirrored finish, the Hollywood Console is certainly ready for its close-up. It looks like it could be out of a movie with its beautiful design and features. 31.5" x 47.2" x 15.7".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 47.2in W x 15.7in D x 31.5in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Top Color: | Clear |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396868 |
| Product UPC: | 808230070103 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Hollywood Style Console is another beautiful and unique. The three scalloped drawers offer plenty of storage, while never forgetting that style comes first. Complete with slightly tapered legs and a fully mirrored finish, the Hollywood Console is certainly ready for its close-up. It looks like it could be out of a movie with its beautiful design and features. 31.5" x 47.2" x 15.7".
Specifications
| Product Category: | Console Tables |
| Product Dimensions: | 47.2in W x 15.7in D x 31.5in H |
| Base Material: | Glass |
| Top Material: | Mirrored |
| Product Color: | Clear |
| Top Color: | Clear |
| Top Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 396868 |
| Product UPC: | 808230070103 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























