
Hexagonal Concrete End Table With Metal Base Gray And Black By Benzara
This simple and sleek design coffee table, featuring geometric pattern with hexagonal dark gray concrete table top encased in black metal frame is stain and rust resistant. The table simply gives a industrial vibe in the entire room.
Specifications
| Product Dimensions: | 23 H x 22 W x 22 L |
| Product Material: | Concrete and Metal |
| Product Color: | Gray and Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM214837 |
| Product UPC: | 192551423817 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains 1 End table only |
| Hexagonal shape concrete top |
| Versatile table for any seating area |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $779.38
-65%$779.38
$272.78More Images





Hexagonal Concrete End Table With Metal Base Gray And Black By Benzara
This simple and sleek design coffee table, featuring geometric pattern with hexagonal dark gray concrete table top encased in black metal frame is stain and rust resistant. The table simply gives a industrial vibe in the entire room.
Specifications
| Product Dimensions: | 23 H x 22 W x 22 L |
| Product Material: | Concrete and Metal |
| Product Color: | Gray and Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM214837 |
| Product UPC: | 192551423817 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains 1 End table only |
| Hexagonal shape concrete top |
| Versatile table for any seating area |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This simple and sleek design coffee table, featuring geometric pattern with hexagonal dark gray concrete table top encased in black metal frame is stain and rust resistant. The table simply gives a industrial vibe in the entire room.
Specifications
| Product Dimensions: | 23 H x 22 W x 22 L |
| Product Material: | Concrete and Metal |
| Product Color: | Gray and Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM214837 |
| Product UPC: | 192551423817 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains 1 End table only |
| Hexagonal shape concrete top |
| Versatile table for any seating area |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























