
Hd Bike Counter By Homeroots
Add a beautiful touch to your bar area with our vintage motorcycle bar. It is made of metal and mango wood colored in green and serves as a mini bar, snack or display area. This piece will also catch the attention of every guest in your home and its antique profile makes it an easy point for starting conversations.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 17in W x 71in D x 33.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antiqued |
| Product Color: | Green |
| Shape: | Free form |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822928227 |
| Product SKU: | 374331 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 71 33 Hd Bike Counter |
| Hd Bike Counter |
| 33 Hd Bike Counter |
| 17 71 33 Hd Bike |
| 71 33 Hd Bike |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $946.21
-65%$946.21
$331.17More Images






Hd Bike Counter By Homeroots
Add a beautiful touch to your bar area with our vintage motorcycle bar. It is made of metal and mango wood colored in green and serves as a mini bar, snack or display area. This piece will also catch the attention of every guest in your home and its antique profile makes it an easy point for starting conversations.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 17in W x 71in D x 33.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antiqued |
| Product Color: | Green |
| Shape: | Free form |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822928227 |
| Product SKU: | 374331 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 71 33 Hd Bike Counter |
| Hd Bike Counter |
| 33 Hd Bike Counter |
| 17 71 33 Hd Bike |
| 71 33 Hd Bike |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a beautiful touch to your bar area with our vintage motorcycle bar. It is made of metal and mango wood colored in green and serves as a mini bar, snack or display area. This piece will also catch the attention of every guest in your home and its antique profile makes it an easy point for starting conversations.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 17in W x 71in D x 33.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Finish: | Antiqued |
| Product Color: | Green |
| Shape: | Free form |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822928227 |
| Product SKU: | 374331 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 71 33 Hd Bike Counter |
| Hd Bike Counter |
| 33 Hd Bike Counter |
| 17 71 33 Hd Bike |
| 71 33 Hd Bike |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























