
Hd Bike Bar By Homeroots
Add a beautiful touch to your bar area with our tan historical bicycle bar. It is made of metal colored in tan and serves as a mini bar, snack or display area. This piece will also catch the attention of every guest in your home and its antique profile makes it an easy point for starting conversations.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 16.5in W x 66in D x 36in H |
| Product Material: | Metal |
| Finish: | Antiqued |
| Product Color: | Tan |
| Shape: | Free form |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822928241 |
| Product SKU: | 374326 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 66 36 Hd Bike Bar |
| 36 Hd Bike Bar |
| Hd Bike Bar |
| 16 66 36 Hd Bike |
| 36 Hd Bike |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $866.38
-65%$866.38
$303.23More Images





Hd Bike Bar By Homeroots
Add a beautiful touch to your bar area with our tan historical bicycle bar. It is made of metal colored in tan and serves as a mini bar, snack or display area. This piece will also catch the attention of every guest in your home and its antique profile makes it an easy point for starting conversations.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 16.5in W x 66in D x 36in H |
| Product Material: | Metal |
| Finish: | Antiqued |
| Product Color: | Tan |
| Shape: | Free form |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822928241 |
| Product SKU: | 374326 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 66 36 Hd Bike Bar |
| 36 Hd Bike Bar |
| Hd Bike Bar |
| 16 66 36 Hd Bike |
| 36 Hd Bike |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a beautiful touch to your bar area with our tan historical bicycle bar. It is made of metal colored in tan and serves as a mini bar, snack or display area. This piece will also catch the attention of every guest in your home and its antique profile makes it an easy point for starting conversations.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 16.5in W x 66in D x 36in H |
| Product Material: | Metal |
| Finish: | Antiqued |
| Product Color: | Tan |
| Shape: | Free form |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822928241 |
| Product SKU: | 374326 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 66 36 Hd Bike Bar |
| 36 Hd Bike Bar |
| Hd Bike Bar |
| 16 66 36 Hd Bike |
| 36 Hd Bike |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























