
Hanging Ceramic Planter With Colorful Bubbles (Min 2) By Kalalou
Hang it up with this sweet ceramic planter. Its colorful bubbles add a pop of color, and it is small enough to hang anywhere. This bubble planter is an excellent addition to a kid's bedroom or your other hanging displays.
Specifications
| Product Dimension: | 6"d x 5.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2109K |
| Product UPC: | 841628199857 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $55.95
-65%$55.95
$19.58More Images


Hanging Ceramic Planter With Colorful Bubbles (Min 2) By Kalalou
Hang it up with this sweet ceramic planter. Its colorful bubbles add a pop of color, and it is small enough to hang anywhere. This bubble planter is an excellent addition to a kid's bedroom or your other hanging displays.
Specifications
| Product Dimension: | 6"d x 5.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2109K |
| Product UPC: | 841628199857 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Hang it up with this sweet ceramic planter. Its colorful bubbles add a pop of color, and it is small enough to hang anywhere. This bubble planter is an excellent addition to a kid's bedroom or your other hanging displays.
Specifications
| Product Dimension: | 6"d x 5.5"t |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Finish: | Glazed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CDV2109K |
| Product UPC: | 841628199857 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























