
Hand Carved Wooden Heart Bowl (Min 2) By Kalalou
Perfectly sized as a catch-all for keys on the entryway table or for everyday items on the bathroom counter, our hand-carved wooden heart bowl has a natural wood finish and a presence that will warm your spirit.
Specifications
| Product Dimension: | 11.5" x 11.5" x 2.5"t |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Color: | Tan |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMH1021K |
| Product UPC: | 8416281100500 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $71.95
-65%$71.95
$25.18More Images

Hand Carved Wooden Heart Bowl (Min 2) By Kalalou
Perfectly sized as a catch-all for keys on the entryway table or for everyday items on the bathroom counter, our hand-carved wooden heart bowl has a natural wood finish and a presence that will warm your spirit.
Specifications
| Product Dimension: | 11.5" x 11.5" x 2.5"t |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Color: | Tan |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMH1021K |
| Product UPC: | 8416281100500 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Perfectly sized as a catch-all for keys on the entryway table or for everyday items on the bathroom counter, our hand-carved wooden heart bowl has a natural wood finish and a presence that will warm your spirit.
Specifications
| Product Dimension: | 11.5" x 11.5" x 2.5"t |
| Product Material: | Wood |
| Product Finish: | Natural |
| Product Color: | Tan |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMH1021K |
| Product UPC: | 8416281100500 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























