
Grey Velvet Wrap With Black Wooden Base Dining Chair By Homeroots
Grey Velvet Wrap w/ Black Wooden Base Dining Chair|Grey Velvet Wrap with Black Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.8in W x 23.3in D x 32.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852379 |
| Product SKU: | 380434 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Velvet Wrap Black Wooden |
| Black Wooden Base Dining Chair |
| Wrap Black Wooden Base Dining |
| Velvet Wrap Black Wooden Base |
| Velvet Wrap Black Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $624.73
-65%$624.73
$218.66More Images







Grey Velvet Wrap With Black Wooden Base Dining Chair By Homeroots
Grey Velvet Wrap w/ Black Wooden Base Dining Chair|Grey Velvet Wrap with Black Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.8in W x 23.3in D x 32.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852379 |
| Product SKU: | 380434 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Velvet Wrap Black Wooden |
| Black Wooden Base Dining Chair |
| Wrap Black Wooden Base Dining |
| Velvet Wrap Black Wooden Base |
| Velvet Wrap Black Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Grey Velvet Wrap w/ Black Wooden Base Dining Chair|Grey Velvet Wrap with Black Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.8in W x 23.3in D x 32.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852379 |
| Product SKU: | 380434 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Velvet Wrap Black Wooden |
| Black Wooden Base Dining Chair |
| Wrap Black Wooden Base Dining |
| Velvet Wrap Black Wooden Base |
| Velvet Wrap Black Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























