
Grey Velvet Wrap With Black Wood Base Dining Chair By Homeroots
Grey Velvet Wrap w/ Black Wood Base Dining Chair|Grey Velvet Wrap with Black Wood Base Dining Chair. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.5in W x 22.5in D x 32.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Matte Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852546 |
| Product SKU: | 380417 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Velvet Wrap Black Wood |
| Black Wood Base Dining Chair |
| Velvet Wrap Black Wood Base |
| Wrap Black Wood Base Dining |
| Grey Velvet Wrap |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $801.45
-65%$801.45
$280.51More Images






Grey Velvet Wrap With Black Wood Base Dining Chair By Homeroots
Grey Velvet Wrap w/ Black Wood Base Dining Chair|Grey Velvet Wrap with Black Wood Base Dining Chair. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.5in W x 22.5in D x 32.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Matte Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852546 |
| Product SKU: | 380417 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Velvet Wrap Black Wood |
| Black Wood Base Dining Chair |
| Velvet Wrap Black Wood Base |
| Wrap Black Wood Base Dining |
| Grey Velvet Wrap |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Grey Velvet Wrap w/ Black Wood Base Dining Chair|Grey Velvet Wrap with Black Wood Base Dining Chair. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.5in W x 22.5in D x 32.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Matte Black |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852546 |
| Product SKU: | 380417 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Velvet Wrap Black Wood |
| Black Wood Base Dining Chair |
| Velvet Wrap Black Wood Base |
| Wrap Black Wood Base Dining |
| Grey Velvet Wrap |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























