
Grey Square Glass Mirror By Homeroots
Neutralize your home with this Grey Square Glass Mirror. This mirror has a square frame, and features a flat glass edge, creating a contemporary and edgy look. It has a neutral grey coloring, that goes great in any room and also makes your home modern. It comes with pre attached d ring hanging mounts, that make this mirror easy to put up on your wall. 24" x 24 x 1.25".
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 24" W x 1.25" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 396585 |
| Product UPC: | 808230067295 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $128.74
-65%$128.74
$45.06More Images





Grey Square Glass Mirror By Homeroots
Neutralize your home with this Grey Square Glass Mirror. This mirror has a square frame, and features a flat glass edge, creating a contemporary and edgy look. It has a neutral grey coloring, that goes great in any room and also makes your home modern. It comes with pre attached d ring hanging mounts, that make this mirror easy to put up on your wall. 24" x 24 x 1.25".
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 24" W x 1.25" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 396585 |
| Product UPC: | 808230067295 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Neutralize your home with this Grey Square Glass Mirror. This mirror has a square frame, and features a flat glass edge, creating a contemporary and edgy look. It has a neutral grey coloring, that goes great in any room and also makes your home modern. It comes with pre attached d ring hanging mounts, that make this mirror easy to put up on your wall. 24" x 24 x 1.25".
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 24" W x 1.25" D |
| Product Color: | Gray |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 396585 |
| Product UPC: | 808230067295 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























