
Grey Metal Glasss Top With Maze Like Pattern Tray By Homeroots
A Stylish, Rectangular Serving Tray That Features A Medium-Brown Stained, Wooden Frame That Supports A Glass Top. Underneath The Glass Tray Top Is A Thin, Metal Sheet Which Flaunts A Maze Like Pattern That Adds To The Visuals Of The Tray. Equipped With Handles On Either Side, The Fantuz Is Not Only A Stylish But Also A Functional Choice Of Decor For Spaces Based On The Mercana Modern Or Industrial Design Styles.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 15.75in W x 32in D x 2.6in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gray |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Rectangular |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895895 |
| Product SKU: | 376028 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Metal Glasss Maze |
| Glasss Maze Like Pattern Tray |
| Metal Glasss Maze Like Pattern |
| Grey Metal Glasss Maze Like |
| Metal Glasss Maze |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $165.18
-65%$165.18
$57.81More Images




Grey Metal Glasss Top With Maze Like Pattern Tray By Homeroots
A Stylish, Rectangular Serving Tray That Features A Medium-Brown Stained, Wooden Frame That Supports A Glass Top. Underneath The Glass Tray Top Is A Thin, Metal Sheet Which Flaunts A Maze Like Pattern That Adds To The Visuals Of The Tray. Equipped With Handles On Either Side, The Fantuz Is Not Only A Stylish But Also A Functional Choice Of Decor For Spaces Based On The Mercana Modern Or Industrial Design Styles.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 15.75in W x 32in D x 2.6in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gray |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Rectangular |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895895 |
| Product SKU: | 376028 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Metal Glasss Maze |
| Glasss Maze Like Pattern Tray |
| Metal Glasss Maze Like Pattern |
| Grey Metal Glasss Maze Like |
| Metal Glasss Maze |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A Stylish, Rectangular Serving Tray That Features A Medium-Brown Stained, Wooden Frame That Supports A Glass Top. Underneath The Glass Tray Top Is A Thin, Metal Sheet Which Flaunts A Maze Like Pattern That Adds To The Visuals Of The Tray. Equipped With Handles On Either Side, The Fantuz Is Not Only A Stylish But Also A Functional Choice Of Decor For Spaces Based On The Mercana Modern Or Industrial Design Styles.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 15.75in W x 32in D x 2.6in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Gray |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Rectangular |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822895895 |
| Product SKU: | 376028 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Metal Glasss Maze |
| Glasss Maze Like Pattern Tray |
| Metal Glasss Maze Like Pattern |
| Grey Metal Glasss Maze Like |
| Metal Glasss Maze |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























