
Grey Mdf Metal Accent Table By Homeroots
Enhance the look of your casual dining area with this contemporary style space saver home bar table. It features sleek charcoal tube metal legs with a comfortable foot rest, and smooth grey marble-look top. Easily accommodating two people, this cozy half-
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 23.75in W x 35.5in D x 41in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Grey |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332756 |
| Product UPC: | 4512822774503 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Mdf Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| Mdf Metal Accent Table |
| 35 41 Grey Mdf Metal |
| 41 Grey Mdf Metal Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Grey Mdf Metal Accent Table By Homeroots
Enhance the look of your casual dining area with this contemporary style space saver home bar table. It features sleek charcoal tube metal legs with a comfortable foot rest, and smooth grey marble-look top. Easily accommodating two people, this cozy half-
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 23.75in W x 35.5in D x 41in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Grey |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332756 |
| Product UPC: | 4512822774503 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Mdf Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| Mdf Metal Accent Table |
| 35 41 Grey Mdf Metal |
| 41 Grey Mdf Metal Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Enhance the look of your casual dining area with this contemporary style space saver home bar table. It features sleek charcoal tube metal legs with a comfortable foot rest, and smooth grey marble-look top. Easily accommodating two people, this cozy half-
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 23.75in W x 35.5in D x 41in H |
| Product Material: | Mdf |
| Product Color: | Grey |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 332756 |
| Product UPC: | 4512822774503 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Mdf Metal Accent Table |
| Metal Accent Table |
| Mdf Metal Accent Table |
| 35 41 Grey Mdf Metal |
| 41 Grey Mdf Metal Accent |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























