
Grey Linen With Black Wooden Frame Wrap Seat Dining Chair By Homeroots
Grey Linen w/ Black Wooden Frame Wrap Seat Dining Chair|Grey Linen with Black Wooden Frame Wrap Seat Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 20in W x 22.5in D x 29in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852218 |
| Product SKU: | 380450 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Linen Black Wooden |
| Frame Wrap Seat Dining Chair |
| Black Wooden Frame Wrap Seat |
| Linen Black Wooden Frame Wrap |
| Grey Linen Black Wooden Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $482.10
-65%$482.10
$168.73More Images








Grey Linen With Black Wooden Frame Wrap Seat Dining Chair By Homeroots
Grey Linen w/ Black Wooden Frame Wrap Seat Dining Chair|Grey Linen with Black Wooden Frame Wrap Seat Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 20in W x 22.5in D x 29in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852218 |
| Product SKU: | 380450 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Linen Black Wooden |
| Frame Wrap Seat Dining Chair |
| Black Wooden Frame Wrap Seat |
| Linen Black Wooden Frame Wrap |
| Grey Linen Black Wooden Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Grey Linen w/ Black Wooden Frame Wrap Seat Dining Chair|Grey Linen with Black Wooden Frame Wrap Seat Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 20in W x 22.5in D x 29in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852218 |
| Product SKU: | 380450 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Linen Black Wooden |
| Frame Wrap Seat Dining Chair |
| Black Wooden Frame Wrap Seat |
| Linen Black Wooden Frame Wrap |
| Grey Linen Black Wooden Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























