
Grey Fabric Wrap With Medium Brown Wood Base Dining Chair By Homeroots
Grey Fabric Wrap w/ Medium Brown Wood Base Dining Chair|Grey Fabric Wrap with Medium Brown Wood Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 25.5in W x 18.5in D x 35.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852386 |
| Product SKU: | 380433 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Wood Base Dining Chair |
| Grey Fabric Wrap |
| Fabric Wrap Medium Brown Wood |
| Grey Fabric Wrap Medium Brown |
| Wood Base Dining Chair |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $475.55
-65%$475.55
$166.44More Images







Grey Fabric Wrap With Medium Brown Wood Base Dining Chair By Homeroots
Grey Fabric Wrap w/ Medium Brown Wood Base Dining Chair|Grey Fabric Wrap with Medium Brown Wood Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 25.5in W x 18.5in D x 35.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852386 |
| Product SKU: | 380433 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Wood Base Dining Chair |
| Grey Fabric Wrap |
| Fabric Wrap Medium Brown Wood |
| Grey Fabric Wrap Medium Brown |
| Wood Base Dining Chair |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Grey Fabric Wrap w/ Medium Brown Wood Base Dining Chair|Grey Fabric Wrap with Medium Brown Wood Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 25.5in W x 18.5in D x 35.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852386 |
| Product SKU: | 380433 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Wood Base Dining Chair |
| Grey Fabric Wrap |
| Fabric Wrap Medium Brown Wood |
| Grey Fabric Wrap Medium Brown |
| Wood Base Dining Chair |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























