
Grey Fabric Wrap With Brown Wooden Frame Dining Chair By Homeroots
Grey Fabric Wrap w/ Brown Wooden Frame Dining Chair|Grey Fabric Wrap with Brown Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 28in W x 23.8in D x 36in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852621 |
| Product SKU: | 380409 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Fabric Wrap Brown Wooden |
| Brown Wooden Frame Dining Chair |
| Wrap Brown Wooden Frame Dining |
| Fabric Wrap Brown Wooden Frame |
| Fabric Wrap Brown Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $775.04
-65%$775.04
$271.26More Images








Grey Fabric Wrap With Brown Wooden Frame Dining Chair By Homeroots
Grey Fabric Wrap w/ Brown Wooden Frame Dining Chair|Grey Fabric Wrap with Brown Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 28in W x 23.8in D x 36in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852621 |
| Product SKU: | 380409 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Fabric Wrap Brown Wooden |
| Brown Wooden Frame Dining Chair |
| Wrap Brown Wooden Frame Dining |
| Fabric Wrap Brown Wooden Frame |
| Fabric Wrap Brown Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Grey Fabric Wrap w/ Brown Wooden Frame Dining Chair|Grey Fabric Wrap with Brown Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 28in W x 23.8in D x 36in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852621 |
| Product SKU: | 380409 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Grey Fabric Wrap Brown Wooden |
| Brown Wooden Frame Dining Chair |
| Wrap Brown Wooden Frame Dining |
| Fabric Wrap Brown Wooden Frame |
| Fabric Wrap Brown Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























