
Grey Fabric Wrap With Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots
Grey Fabric Wrap w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Grey Fabric Wrap with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 19in W x 23.5in D x 36.8in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Light Grey |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852652 |
| Product SKU: | 380406 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wrap Brown Wooden Base Dining |
| Grey Fabric Wrap Brown Wooden |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Fabric Wrap Brown Wooden Base |
| Fabric Wrap Brown Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $561.73
-65%$561.73
$196.61More Images















Grey Fabric Wrap With Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots
Grey Fabric Wrap w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Grey Fabric Wrap with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 19in W x 23.5in D x 36.8in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Light Grey |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852652 |
| Product SKU: | 380406 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wrap Brown Wooden Base Dining |
| Grey Fabric Wrap Brown Wooden |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Fabric Wrap Brown Wooden Base |
| Fabric Wrap Brown Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Grey Fabric Wrap w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Grey Fabric Wrap with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 19in W x 23.5in D x 36.8in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Light Grey |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852652 |
| Product SKU: | 380406 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wrap Brown Wooden Base Dining |
| Grey Fabric Wrap Brown Wooden |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Fabric Wrap Brown Wooden Base |
| Fabric Wrap Brown Wooden |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























