
Grey Fabric Slip Cover With Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots
Grey Fabric Slip-Cover w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Grey Fabric Slip Cover with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.8in W x 19.3in D x 35.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852676 |
| Product SKU: | 380404 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Fabric Slip Cover Brown Wooden |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Grey Fabric Slip Cover |
| Slip Cover Brown Wooden Base |
| Grey Fabric Slip Cover Brown |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $541.70
-65%$541.70
$189.59More Images








Grey Fabric Slip Cover With Brown Wooden Base Dining Chair By Homeroots
Grey Fabric Slip-Cover w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Grey Fabric Slip Cover with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.8in W x 19.3in D x 35.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852676 |
| Product SKU: | 380404 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Fabric Slip Cover Brown Wooden |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Grey Fabric Slip Cover |
| Slip Cover Brown Wooden Base |
| Grey Fabric Slip Cover Brown |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Grey Fabric Slip-Cover w/ Brown Wooden Base Dining Chair|Grey Fabric Slip Cover with Brown Wooden Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21.8in W x 19.3in D x 35.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852676 |
| Product SKU: | 380404 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Fabric Slip Cover Brown Wooden |
| Brown Wooden Base Dining Chair |
| Grey Fabric Slip Cover |
| Slip Cover Brown Wooden Base |
| Grey Fabric Slip Cover Brown |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























