
Grey and Gold World Map Surfboard Wall Art By Homeroots
This World Map Surfboard Wall Art features Grey and Gold printed on a high quality wood panel. The distressed graphics and finish give this piece a one-of-a-kind vintage feel. Invisible mount and hardware on the back make it easy to hang horizontally. Perfect for any decor!
18" x 1" x 76"
Specifications
| Product Dimensions: | 76" H x 18" W x 1" D |
| Product Color: | Grey |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 370400 |
| Product UPC: | 4512839463223 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Grey and Gold World Map Surfboard Wall Art By Homeroots
This World Map Surfboard Wall Art features Grey and Gold printed on a high quality wood panel. The distressed graphics and finish give this piece a one-of-a-kind vintage feel. Invisible mount and hardware on the back make it easy to hang horizontally. Perfect for any decor!
18" x 1" x 76"
Specifications
| Product Dimensions: | 76" H x 18" W x 1" D |
| Product Color: | Grey |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 370400 |
| Product UPC: | 4512839463223 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This World Map Surfboard Wall Art features Grey and Gold printed on a high quality wood panel. The distressed graphics and finish give this piece a one-of-a-kind vintage feel. Invisible mount and hardware on the back make it easy to hang horizontally. Perfect for any decor!
18" x 1" x 76"
Specifications
| Product Dimensions: | 76" H x 18" W x 1" D |
| Product Color: | Grey |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 370400 |
| Product UPC: | 4512839463223 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























