
Gray Solid Wood Kitchen Island With Wine Bottle Storage By Homeroots
Gray Solid Wood Kitchen Island with Wine Bottle Storage |A stylish wooden bar counter with storage for wine bottles and bar accessories.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 29in W x 67.75in D x 42.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Gray |
| Shape: | Rectangular |
| Cabinets Included: | Yes |
| Drawers Included: | Yes |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822715902 |
| Product SKU: | 380610 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Kitchen Island Wine Bottle |
| Gray Solid Wood Kitchen Island |
| Solid Wood Kitchen Island Wine |
| Kitchen Island Wine Bottle Storage |
| Wood Kitchen Island Wine |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $2,819.58
-65%$2,819.58
$986.85More Images






Gray Solid Wood Kitchen Island With Wine Bottle Storage By Homeroots
Gray Solid Wood Kitchen Island with Wine Bottle Storage |A stylish wooden bar counter with storage for wine bottles and bar accessories.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 29in W x 67.75in D x 42.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Gray |
| Shape: | Rectangular |
| Cabinets Included: | Yes |
| Drawers Included: | Yes |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822715902 |
| Product SKU: | 380610 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Kitchen Island Wine Bottle |
| Gray Solid Wood Kitchen Island |
| Solid Wood Kitchen Island Wine |
| Kitchen Island Wine Bottle Storage |
| Wood Kitchen Island Wine |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Gray Solid Wood Kitchen Island with Wine Bottle Storage |A stylish wooden bar counter with storage for wine bottles and bar accessories.
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 29in W x 67.75in D x 42.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Gray |
| Shape: | Rectangular |
| Cabinets Included: | Yes |
| Drawers Included: | Yes |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822715902 |
| Product SKU: | 380610 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Kitchen Island Wine Bottle |
| Gray Solid Wood Kitchen Island |
| Solid Wood Kitchen Island Wine |
| Kitchen Island Wine Bottle Storage |
| Wood Kitchen Island Wine |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























