
Gray Sofa Love By Homeroots - 366302
bring this sofa into your living space for a contemporary touch in your decor. fully upholstered in soft gray leather, this sofa offers comfort and style in its totality. quality materials and beautiful construction makes it a lovely piece of furniture for modern homes. dimensions: 150" x 72" x 80".
Specifications
| Product Category: | Sofas |
| Product Dimensions: | 150in W x 72in D x 80in H |
| Product Material: | Leather |
| Product Color: | Gray |
| Finish: | Leather |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 366302 |
| Product UPC: | 4512839470016 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 150 72 80 Gray Sofa |
| 80 Gray Sofa Love |
| 72 80 Gray Sofa Love |
| 72 80 Gray Sofa |
| 80 Gray Sofa |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Gray Sofa Love By Homeroots - 366302
bring this sofa into your living space for a contemporary touch in your decor. fully upholstered in soft gray leather, this sofa offers comfort and style in its totality. quality materials and beautiful construction makes it a lovely piece of furniture for modern homes. dimensions: 150" x 72" x 80".
Specifications
| Product Category: | Sofas |
| Product Dimensions: | 150in W x 72in D x 80in H |
| Product Material: | Leather |
| Product Color: | Gray |
| Finish: | Leather |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 366302 |
| Product UPC: | 4512839470016 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 150 72 80 Gray Sofa |
| 80 Gray Sofa Love |
| 72 80 Gray Sofa Love |
| 72 80 Gray Sofa |
| 80 Gray Sofa |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
bring this sofa into your living space for a contemporary touch in your decor. fully upholstered in soft gray leather, this sofa offers comfort and style in its totality. quality materials and beautiful construction makes it a lovely piece of furniture for modern homes. dimensions: 150" x 72" x 80".
Specifications
| Product Category: | Sofas |
| Product Dimensions: | 150in W x 72in D x 80in H |
| Product Material: | Leather |
| Product Color: | Gray |
| Finish: | Leather |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 366302 |
| Product UPC: | 4512839470016 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| 150 72 80 Gray Sofa |
| 80 Gray Sofa Love |
| 72 80 Gray Sofa Love |
| 72 80 Gray Sofa |
| 80 Gray Sofa |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy























