
Gray Plush Linen Covering With Ash Solid Wood Base Dining Chair By Homeroots
Gray Plush Linen Covering w/ Ash Solid Wood Base Dining Chair|Gray Plush Linen Covering with Ash Solid Wood Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 20.3in D x 40.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852706 |
| Product SKU: | 380401 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gray Plush Linen Covering Ash |
| Wood Base Dining Chair |
| Gray Plush Linen Covering |
| Plush Linen Covering Ash Solid |
| Gray Plush Linen |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images






Gray Plush Linen Covering With Ash Solid Wood Base Dining Chair By Homeroots
Gray Plush Linen Covering w/ Ash Solid Wood Base Dining Chair|Gray Plush Linen Covering with Ash Solid Wood Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 20.3in D x 40.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852706 |
| Product SKU: | 380401 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gray Plush Linen Covering Ash |
| Wood Base Dining Chair |
| Gray Plush Linen Covering |
| Plush Linen Covering Ash Solid |
| Gray Plush Linen |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Gray Plush Linen Covering w/ Ash Solid Wood Base Dining Chair|Gray Plush Linen Covering with Ash Solid Wood Base Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22in W x 20.3in D x 40.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852706 |
| Product SKU: | 380401 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gray Plush Linen Covering Ash |
| Wood Base Dining Chair |
| Gray Plush Linen Covering |
| Plush Linen Covering Ash Solid |
| Gray Plush Linen |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























