
Gray Oak Wooden Rectangular Mirror By Homeroots
This rectangular mirror is designed to create a unique look in any bedroom. Our transitional bedroom mirror sports a wooden frame finished in stunning gray oak and a generous sized mirror. . The solid construction of this masterpiece makes a suitable addition to your master bedroom or dressing room. 39" X 35"
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Gray Oak |
| Product Finish: | Gray Oak |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 318718 |
| Product UPC: | 614486161737 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $159.86
-65%$159.86
$55.95More Images





Gray Oak Wooden Rectangular Mirror By Homeroots
This rectangular mirror is designed to create a unique look in any bedroom. Our transitional bedroom mirror sports a wooden frame finished in stunning gray oak and a generous sized mirror. . The solid construction of this masterpiece makes a suitable addition to your master bedroom or dressing room. 39" X 35"
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Gray Oak |
| Product Finish: | Gray Oak |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 318718 |
| Product UPC: | 614486161737 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This rectangular mirror is designed to create a unique look in any bedroom. Our transitional bedroom mirror sports a wooden frame finished in stunning gray oak and a generous sized mirror. . The solid construction of this masterpiece makes a suitable addition to your master bedroom or dressing room. 39" X 35"
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Gray Oak |
| Product Finish: | Gray Oak |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 318718 |
| Product UPC: | 614486161737 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























