
Gray Oak Wood Finish Rectangular Night Stand By Homeroots
Bring a little rustic elegance into your bedroom by placing the Nightstand?next to your bed. A lower cabinet and single drawer provide versatile storage for all your essential items.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 21in W x 16in D x 24in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Gray Oak |
| Finish: | Gray Oak |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 286119 |
| Product UPC: | 689211806573 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Finish Rectangular Night Stand |
| Oak Wood Finish Rectangular Night |
| Finish Rectangular Night Stand |
| Gray Oak Wood Finish Rectangular |
| Rectangular Night Stand |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $210.66
-65%$210.66
$73.73More Images

Gray Oak Wood Finish Rectangular Night Stand By Homeroots
Bring a little rustic elegance into your bedroom by placing the Nightstand?next to your bed. A lower cabinet and single drawer provide versatile storage for all your essential items.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 21in W x 16in D x 24in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Gray Oak |
| Finish: | Gray Oak |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 286119 |
| Product UPC: | 689211806573 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Finish Rectangular Night Stand |
| Oak Wood Finish Rectangular Night |
| Finish Rectangular Night Stand |
| Gray Oak Wood Finish Rectangular |
| Rectangular Night Stand |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Bring a little rustic elegance into your bedroom by placing the Nightstand?next to your bed. A lower cabinet and single drawer provide versatile storage for all your essential items.
Specifications
| Product Category: | Accent Tables |
| Product Dimensions: | 21in W x 16in D x 24in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Gray Oak |
| Finish: | Gray Oak |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 286119 |
| Product UPC: | 689211806573 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Finish Rectangular Night Stand |
| Oak Wood Finish Rectangular Night |
| Finish Rectangular Night Stand |
| Gray Oak Wood Finish Rectangular |
| Rectangular Night Stand |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























