
Gray Industrial Galvanized Metal Three Panel Room Divider Screen By Homeroots
Create a unique and modern look with this Gray Industrial Galvanized Metal Three Panel Room Divider Screen. The updated casual screen features wood and galvanized steel that gives it an earthy and edgy look. Slightly distressed and rustic this modern industrial look is all the rage. 72" x 60" x 1".
Specifications
| Product Dimensions: | 72" H x 60" W x 1" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 379904 |
| Product UPC: | 4512822856766 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $632.71
-65%$632.71
$221.45More Images


Gray Industrial Galvanized Metal Three Panel Room Divider Screen By Homeroots
Create a unique and modern look with this Gray Industrial Galvanized Metal Three Panel Room Divider Screen. The updated casual screen features wood and galvanized steel that gives it an earthy and edgy look. Slightly distressed and rustic this modern industrial look is all the rage. 72" x 60" x 1".
Specifications
| Product Dimensions: | 72" H x 60" W x 1" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 379904 |
| Product UPC: | 4512822856766 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Create a unique and modern look with this Gray Industrial Galvanized Metal Three Panel Room Divider Screen. The updated casual screen features wood and galvanized steel that gives it an earthy and edgy look. Slightly distressed and rustic this modern industrial look is all the rage. 72" x 60" x 1".
Specifications
| Product Dimensions: | 72" H x 60" W x 1" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 379904 |
| Product UPC: | 4512822856766 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























