
Gray Dining Table By Homeroots - 366367
a clean way to serve meals is what you get with this high end dining table. it comes with a beautiful top that is large enough to sit family at meals. with a superb high gloss gray finish, this table matches your existing decor and creates a welcoming atmosphere for meals. durability is assured as it is made using high quality materials. dimensions: 98.5" x 4.35" x 30".
Specifications
| Product Category: | Dining Sets |
| Product Dimensions: | 98.5in W x 4.35in D x 30in H |
| Product Material: | High Gloss |
| Finish: | High Gloss |
| Product Color: | Gray |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512839469362 |
| Product SKU: | 366367 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gray Dining Table |
| 35 30 Gray Dining Table |
| 30 Gray Dining Table |
| 98 35 30 Gray Dining |
| 35 30 Gray Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Gray Dining Table By Homeroots - 366367
a clean way to serve meals is what you get with this high end dining table. it comes with a beautiful top that is large enough to sit family at meals. with a superb high gloss gray finish, this table matches your existing decor and creates a welcoming atmosphere for meals. durability is assured as it is made using high quality materials. dimensions: 98.5" x 4.35" x 30".
Specifications
| Product Category: | Dining Sets |
| Product Dimensions: | 98.5in W x 4.35in D x 30in H |
| Product Material: | High Gloss |
| Finish: | High Gloss |
| Product Color: | Gray |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512839469362 |
| Product SKU: | 366367 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gray Dining Table |
| 35 30 Gray Dining Table |
| 30 Gray Dining Table |
| 98 35 30 Gray Dining |
| 35 30 Gray Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
a clean way to serve meals is what you get with this high end dining table. it comes with a beautiful top that is large enough to sit family at meals. with a superb high gloss gray finish, this table matches your existing decor and creates a welcoming atmosphere for meals. durability is assured as it is made using high quality materials. dimensions: 98.5" x 4.35" x 30".
Specifications
| Product Category: | Dining Sets |
| Product Dimensions: | 98.5in W x 4.35in D x 30in H |
| Product Material: | High Gloss |
| Finish: | High Gloss |
| Product Color: | Gray |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512839469362 |
| Product SKU: | 366367 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Gray Dining Table |
| 35 30 Gray Dining Table |
| 30 Gray Dining Table |
| 98 35 30 Gray Dining |
| 35 30 Gray Dining |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























