
Gray Antique Brass Contemporary Dining Chair By Homeroots
Accommodate guests comfortably with the gorgeous Gray Antique Brass Contemporary Dining Chair! This beautiful classic chair features a sturdy metal frame with all-metal legs and armrests and a beautifully upholstered seat in a modern gray fabric. Sit comfortably and flawlessly complement your home's decor with this awesome chair! 32" H x 22" W x 24" D
Specifications
| Product Dimensions: | 32" H x 22" W x 24" D |
| Product Color: | Grey |
| Product Material: | Fabric, Metal |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 472225 |
| Product UPC: | 606114578956 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $408.21
-65%$408.21
$142.87More Images



Gray Antique Brass Contemporary Dining Chair By Homeroots
Accommodate guests comfortably with the gorgeous Gray Antique Brass Contemporary Dining Chair! This beautiful classic chair features a sturdy metal frame with all-metal legs and armrests and a beautifully upholstered seat in a modern gray fabric. Sit comfortably and flawlessly complement your home's decor with this awesome chair! 32" H x 22" W x 24" D
Specifications
| Product Dimensions: | 32" H x 22" W x 24" D |
| Product Color: | Grey |
| Product Material: | Fabric, Metal |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 472225 |
| Product UPC: | 606114578956 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Accommodate guests comfortably with the gorgeous Gray Antique Brass Contemporary Dining Chair! This beautiful classic chair features a sturdy metal frame with all-metal legs and armrests and a beautifully upholstered seat in a modern gray fabric. Sit comfortably and flawlessly complement your home's decor with this awesome chair! 32" H x 22" W x 24" D
Specifications
| Product Dimensions: | 32" H x 22" W x 24" D |
| Product Color: | Grey |
| Product Material: | Fabric, Metal |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 472225 |
| Product UPC: | 606114578956 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























