
Graphite Geometric Design Square Metal Wall Mirror By Homeroots
With its sleek graphite metal frame and clean contemporary lines, the Graphite Geometric Design Square Metal Wall Mirror will add a touch of trend and sophistication to any room. A fantastically versatile accent piece, it is perfect for displaying in your bedroom, bathroom, or entryway. The geometric designs give this wall mirror interest and depth making it a great choice for over vanity or as a focal piece in the living room. 24" x 24" x 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 24" W x 1" D |
| Product Color: | Graphite |
| Product Finish: | Graphite |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401205 |
| Product UPC: | 808230095205 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images





Graphite Geometric Design Square Metal Wall Mirror By Homeroots
With its sleek graphite metal frame and clean contemporary lines, the Graphite Geometric Design Square Metal Wall Mirror will add a touch of trend and sophistication to any room. A fantastically versatile accent piece, it is perfect for displaying in your bedroom, bathroom, or entryway. The geometric designs give this wall mirror interest and depth making it a great choice for over vanity or as a focal piece in the living room. 24" x 24" x 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 24" W x 1" D |
| Product Color: | Graphite |
| Product Finish: | Graphite |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401205 |
| Product UPC: | 808230095205 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
With its sleek graphite metal frame and clean contemporary lines, the Graphite Geometric Design Square Metal Wall Mirror will add a touch of trend and sophistication to any room. A fantastically versatile accent piece, it is perfect for displaying in your bedroom, bathroom, or entryway. The geometric designs give this wall mirror interest and depth making it a great choice for over vanity or as a focal piece in the living room. 24" x 24" x 1"
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 24" W x 1" D |
| Product Color: | Graphite |
| Product Finish: | Graphite |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401205 |
| Product UPC: | 808230095205 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























