
Grandstone I Contemporary Side Chair With Black Finish, Set Of 2 By Benzara
Add A Luxurious Feel To Your Dining Area. Harmoniously Blend With AllDecor Styles,, These Elegant Side Chairs Will Certainly Enhance Your Dining Atmosphere.
Specifications
| Product Dimensions: | 38.75 H x 19 W x 26 L |
| Product Material: | Leatherette Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131336 |
| Product UPC: | 842822140980 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Leatherette Parson Chair |
| Solid Wood, Wood Veneer, Others |
| Color:- Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $579.87
-65%$579.87
$202.95More Images

Grandstone I Contemporary Side Chair With Black Finish, Set Of 2 By Benzara
Add A Luxurious Feel To Your Dining Area. Harmoniously Blend With AllDecor Styles,, These Elegant Side Chairs Will Certainly Enhance Your Dining Atmosphere.
Specifications
| Product Dimensions: | 38.75 H x 19 W x 26 L |
| Product Material: | Leatherette Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131336 |
| Product UPC: | 842822140980 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Leatherette Parson Chair |
| Solid Wood, Wood Veneer, Others |
| Color:- Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add A Luxurious Feel To Your Dining Area. Harmoniously Blend With AllDecor Styles,, These Elegant Side Chairs Will Certainly Enhance Your Dining Atmosphere.
Specifications
| Product Dimensions: | 38.75 H x 19 W x 26 L |
| Product Material: | Leatherette Solid Wood Wood Veneer & Others |
| Product Color: | Black |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM131336 |
| Product UPC: | 842822140980 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Leatherette Parson Chair |
| Solid Wood, Wood Veneer, Others |
| Color:- Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























