
Golden Scroll Three Panel Room Divider Screen By Homeroots
This glamorous Golden Scroll Three Panel Room Divider Screen brings to your space the charm of mid-century Hollywood glamour. This metal room divider in a rich gold finish will give your space the needed separation while looking chic and stylish at the same time. High quality and high design make this a beautiful choice for your glam inspired living room, dining room, bedroom or office. 71" x 47" x 1".
Specifications
| Product Dimensions: | 71" H x 47" W x 1" D |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 379901 |
| Product UPC: | 4512822856797 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $528.38
-65%$528.38
$184.93More Images


Golden Scroll Three Panel Room Divider Screen By Homeroots
This glamorous Golden Scroll Three Panel Room Divider Screen brings to your space the charm of mid-century Hollywood glamour. This metal room divider in a rich gold finish will give your space the needed separation while looking chic and stylish at the same time. High quality and high design make this a beautiful choice for your glam inspired living room, dining room, bedroom or office. 71" x 47" x 1".
Specifications
| Product Dimensions: | 71" H x 47" W x 1" D |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 379901 |
| Product UPC: | 4512822856797 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This glamorous Golden Scroll Three Panel Room Divider Screen brings to your space the charm of mid-century Hollywood glamour. This metal room divider in a rich gold finish will give your space the needed separation while looking chic and stylish at the same time. High quality and high design make this a beautiful choice for your glam inspired living room, dining room, bedroom or office. 71" x 47" x 1".
Specifications
| Product Dimensions: | 71" H x 47" W x 1" D |
| Product Color: | Gold |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 379901 |
| Product UPC: | 4512822856797 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























