
Glass Vase/Taper Holders - One Each Color Set Of 3 By Kalalou
Vintage style marks these glass taper holders. The set of three comes in one of each color: green, orange, and pink. These look great on a holiday windowsill or as a gift to a treasured friend.
Specifications
| Product Dimension: | 3.5”d x 5”t each Additional Measurements Opening: 2.25"d x 3.5"t |
| Product Material: | Glass |
| Product Finish: | Transparent |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NKS1004K |
| Product UPC: | 8416281104847 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Can Be Used As A Vase Or Candleholder |
| Set Includes 3 Pieces. One Each Color. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $59.95
-65%$59.95
$20.98More Images



Glass Vase/Taper Holders - One Each Color Set Of 3 By Kalalou
Vintage style marks these glass taper holders. The set of three comes in one of each color: green, orange, and pink. These look great on a holiday windowsill or as a gift to a treasured friend.
Specifications
| Product Dimension: | 3.5”d x 5”t each Additional Measurements Opening: 2.25"d x 3.5"t |
| Product Material: | Glass |
| Product Finish: | Transparent |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NKS1004K |
| Product UPC: | 8416281104847 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Can Be Used As A Vase Or Candleholder |
| Set Includes 3 Pieces. One Each Color. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Vintage style marks these glass taper holders. The set of three comes in one of each color: green, orange, and pink. These look great on a holiday windowsill or as a gift to a treasured friend.
Specifications
| Product Dimension: | 3.5”d x 5”t each Additional Measurements Opening: 2.25"d x 3.5"t |
| Product Material: | Glass |
| Product Finish: | Transparent |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NKS1004K |
| Product UPC: | 8416281104847 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Can Be Used As A Vase Or Candleholder |
| Set Includes 3 Pieces. One Each Color. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























